If-Art.com

Бюджет Полтавской области на 2017 год будет рассмотрен на сессии облсовета 23 декабря

Засідання Полтавської обласної ради | Фото Миколи Лисогора

На сесії 23 грудня депутати Полтавської облради змінюватимуть програми та комісії і розглядатимуть бюджет
23 грудня, о 10:00, відбудеться пленарне засідання дванадцятої сесії Полтавської облради сьомого скликання. годині у приміщенні обласної ради. Відповідне розпорядження підписав голова облради Олександр Біленький.

Згідно з документом, на розгляд сесії винесли 29 питань, серед яких зміни до програм та постійних комісій, звернення, ліквідація фонду підтримки підприємництва та бюджет на 2017 рік.

 1. Про затвердження Меморандуму про міжрегіональну співпрацю між Полтавською обласною радою, Закарпатською обласною радою та Івано-Франківською обласною радою.
 2. Про затвердження Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на період 2015-2017 років в новій редакції.
 3. Про Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2017 рік.
 4. Про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Полтавської області.
 5. Про Комплексну програму розвитку малого і середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки.
 6. Про Програму сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017-2020 роки.
 7. Про затвердження програми «Опікуємося освітою» на 2017-2020 роки.
 8. Про внесення змін до обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки.
 9. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2018 роки та продовження її дії на період до 2020 року.
 10. Про затвердження Порядку пільгового забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет у 2017 році.
 11. Про обласний бюджет на 2017 рік.
 12. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону товариству з обмеженою відповідальністю «Лубенський молочний завод» спеціального дозволу на видобування питних підземних вод ділянки товариства з обмеженою відповідальністю «Лубенський молочний завод» на території м. Лубни Полтавської області.
 13. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону Обласному комунальному виробничому підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Миргородводоканал» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, питних підземних вод Великобагачанської ділянки на території смт Велика Багачка Великобагачанського району Полтавської області.
 14. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону публічному акціонерному товариству «Фірма «Полтавпиво» спеціального дозволу на видобування питних підземних вод Розсошенського родовища на території м. Полтава Полтавської області.
 15. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону товариству з обмеженою відповідальністю Агрофірма «Хорольська» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку питних підземних вод водозабору товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма «Хорольська» на території Хорольського району Полтавської області.
 16. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону товариству з обмеженою відповідальністю «Арабський Енергетичний Альянс ЮЕЙ» спеціального дозволу на видобування газу природного, нафти, газу, розчиненого у нафті, конденсату, супутніх корисних компонентів Північно-Яблунівського родовища на території Лохвицького та Лубенського районів Полтавської області.
 17. Про додаткове надання в користування ДП «Полтавське лісове господарство» мисливських угідь на території Полтавського району.
 18. Про додаткове надання в користування ДП «Миргородське лісове господарство» мисливських угідь на території Солонцівської сільської ради Миргородського району.
 19. Про інформацію заступника начальника Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області Кужіля В.М. про роботу щодо покращення пасажирських перевезень транспортними засобами.
 20. Про інформацію Голови Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Оніщенка В.М. щодо діяльності відділення за 9 місяців 2016 року.
 21. Про відміну рішення сімнадцятої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання від 17 липня 2013 року «Про премію Полтавської обласної ради імені Лялі Убийвовк».
 22. Про заснування Полтавської обласної премії імені Юрія Горліс-Горського.
 23. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В. та Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б.
 24. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться в користуванні ТОВ «Кременчуцька міська друкарня».
 25. Про внесення змін та доповнень до «Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Полтавської області».
 26. Про скасування рішення другого пленарного засідання дев’ятої сесії сьомого скликання від 11.08.2016 № 197 «Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять першої сесії шостого скликання від 02.10.2015 р. «Про внесення змін та доповнень до рішення п’ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28.02.2013 „Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області“ зі змінами внесеними рішення шістнадцятої сесії шостого скликання від 23 травня 2013 року».
 27. Про припинення діяльності шляхом ліквідації Полтавського регіонального фонду підтримки підприємництва.
 28. Про зміни в складі постійних комісій обласної ради.
 29. Різне.

Нагадаємо, попереднє засідання облради відбулось 9 грудня. На ньому депутати призначили Віктора Волошина на посаду головного лікаря Полтавського обласного психоневрологічного диспансеру та прийняли низку звернень та змін до програм.
..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Выбор наливных полов
Говоря про наливные полы Украина, стоит отметить, что это не только красивые, но и практичные полы, которые на сегодняшний день стали пользоваться огромной популярностью. Их очень удобно использовать в офисных помещениях, так как они не нуждаются в замене на протяжении долгих десятков лет, они легко моются, причем поддерживают не только ручную, но и машинную чистку. У нас вы сможете выбрать необходимый дизайн пола, его фактуру и цвет. Специалисты нашей компании помогут подобрать оптимальный вариант для каждого конкретного случая, руководствуясь...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7