If-Art.com

26 школьников Полтавщины завоевали призовые места в трех и более областных олимпиадах

У Полтавській області є 26 школярів, які змогли отримати призові місця одразу у трьох та більше обласних олімпіадах

Наприкінці лютого на Полтавщині закінчився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. 2 тижні тому «Полтавщина» публікувала імена школярів з Полтави, які посіли призові місця у цьому етапі. Тепер ми маємо повний перелік переможців, тому публікуємо їх імена.

Серед 1057 призерів троє школярів здобули дипломи І — ІІІ одразу у чотирьох олімпіадах і один — у п’яти. Останній — це 11-класник з Лубенської школи № 2 Ігор Піонтковський. На жаль, додаткової інформації про цього парубка знайти не вдалося.

ПІБ,
місто, клас

Призові місця
Піонтковський Ігор Ігорович
м. Лубни — 11 клас
II
— астрономія
III — фізика
III — математика
III — інформаційні технології
III — географія
Афонін Антон Олександрович
м. Лубни — 11 клас
II
— математика
II — економіка
II — географія
III — українська мова та література
Печонкін Ілля Олексійович
м. Горішні плавні — 10 клас
II
— фізика
II — астрономія
II — математика
III — інформатика
Волторніст Олександр Сергійович
Лохвицький район — 11 клас
II
— правознавство
II — інформаційні технології
III — історія
III — математика

Ще 22 школяра здобули призові місця одразу у трьох олімпіадах. З них четверо посіли по два перших місця і по одному другому. Серед них двоє учнів з Полтави та двоє — з Кременчука.

ПІБ,
місто, клас

Призові місця
Чертіхіна Кристина Олегівна
м. Полтава — 10 клас
I
— німецька мова
I — трудове навчання
II — російська мова та література
Мельник Софія Валентинівна
Полтавська обласна спецшкола-інтернат ІІ–ІІІ ст. з поглибленим вивченням
при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка — 8 клас
I
— математика
I — інформатика
II — фізика
Бардакова Мілана Владиславівна
м. Полтава — 9 клас
I
— німецька мова
I — англійська мова
II — українська мова та література
Деньга Назарій Олександрович
Полтавська обласна спецшкола-інтернат ІІ–ІІІ ст. з поглибленим вивченням
при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка — 9 клас
I
— математика
I — інформатика
II — фізика
Гукало Ольга Володимирівна
Оржицький район — 9 клас
I
— математика
II — українська мова та література
II — хімія
Кравченко Аріна Борисівна
Полтавська обласна спецшкола-інтернат ІІ–ІІІ ступенів з поглибленим
вивченням при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка — 10 клас
I
— англійська мова
II — російська мова та література
II — українська мова та література
Петросян Роксолана Артемівна
м. Кременчук — 11 клас
I
— біологія
II — хімія
III — російська мова та література
Кваша Денис Андрійович
м. Лубни — 11 клас
I
— хімія
III — фізика
III — географія
Гуз Олександра Ростиславівна
м. Кременчук — 10 клас
I
— географія
III — українська мова та література
III — математика
Мазаєв Сергій Миколайович
Полтавська обласна спецшкола-інтернат ІІ–ІІІ ст. з поглибленим вивченням
при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка — 10 клас
I
— інформатика
III — фізика
III — математика
Павленко Євгеній Ігорович
Полтавський район — 10 клас
I
— астрономія
III — фізика
III — математика
Галушко Єлизавета Едуардівна
м. Кременчук — 9 клас
II
— українська мова та література
II — англійська мова
III — географія
Рибчанівський Віктор Вікторович
м. Лубни — 11 клас
II
— фізика
II — математика
III — астрономія
Луценко Аліна Павлівна
м. Горішні плавні — 10 клас
II
— українська мова та література
II — правознавство
III — історія
Тіщенко Аліна Вікторівна
Семенівський район — 11 клас
II
— правознавство
III — історія
III — українська мова та література
Житник Оксана Миколаївна
Решетилівський район — 9 клас
II
— правознавство
III — німецька мова
III — біологія
Лазоренко Яна Сергіївна
м. Лубни — 9 клас
II
— математика
III — українська мова та література
III — англійська мова
Рожко Денис Валерійович
м. Полтава — 9 клас
II
— інформатика
III — фізика
III — математика
Хмелевський Дмитро Олександрович
Полтавський район — 11 клас
II
— екологія
III — історія
III — географія
Гончар Ярослав Олександрович
Решетилівський район — 11 клас
II
— математика
III — фізика
III — інформатика
Дрига Ірина Юріївна
Новосанжарський район — 11 клас
III
— історія
III — українська мова та література
III — англійська мова
Медвідь Анна Олексіївна
Гребінківський район — 9 клас
III
— історія
III — українська мова та література
III — інформаційні технології

Ще 118 школярів стали призерами одразу двох олімпіад. При чому, один учень з Полтави — Данило Данилейко — посів одразу два перших місця: в олімпіадах з математики та фізики.

ПІБ,
місто/заклад, клас

Призові місця
Данилейко Кирило Геннадійович
м. Кременчук — 10 клас
I
— математика
I — хімія
Безкоровайний Станіслав Васильович
м. Полтава — 9 клас
I
— хімія
II — інформатика
Ожерельєва Карина Петрівна
Полтавська обласна спецшкола-інтернат ІІ–ІІІ ст. з поглибленим вивченням
при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка — 8 клас
I
— українська мова та література
II — історія
Святенко Дмитро Володимирович
Хорольський район — 8 клас
I
— інформаційні технології
II — математика
Кльоз Віталій Вікторович
Кобеляцький район — 11 клас
I
— інформатика
II — математика
Явтушенко Станіслав Олександрович
м. Полтава — 11 клас
I
— економіка
II — географія
Майборода Тетяна Ігорівна
м. Полтава — 10 клас
I
— українська мова та література
II — російська мова та література
Павлова Юлія Володимирівна
м. Полтава — 11 клас
I
— правознавство
II — англійська мова
Дубовик Владислав Володимирович
м. Кременчук — 11 клас
I
— екологія
II — біологія
Смагіна Марія Антонівна
м. Лубни — 9 клас
I
— фізика
II — математика
Стародумов Сергій Олександрович
м. Полтава — 10 клас
I
— фізика
II — хімія
Козинець Ксенія Костянтинівна
м. Горішні плавні — 9 клас
I
— біологія
II — правознавство
Івко Антон Валерійович
м. Кременчук — 9 клас
I
— географія
III — фізика
Джугань Євгеній Сергійович
м. Полтава — 10 клас
I
— історія
III — хімія
Дуброва Євгенія Олександрівна
Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей ім. А. С.
Макаренка Полтавської облради — 10 клас
I
— англійська мова
III — математика
Бондаренко Олександр Олександрович
Гадяцька спецшкола-інтернат І–ІІІ ст. ім. Є.П. Кочергіна Полтавської
облради — 11 клас
I
— географія
III — економіка
Мамішев Ельдар Іса-огли
м. Полтава — 11 клас
I
— математика
III — фізика
Сіврюк Вікторія Павлівна
Новосанжарський район — 11 клас
I
— англійська мова
III — українська мова та література
Обревко Сніжана Михайлівна
Шишацький район — 9 клас
I
— російська мова та література
III — українська мова та література
Дорошенко Євген Русланович
м. Полтава — 11 клас
I
— економіка
III — математика
Марініченко Марія Андріївна
м. Лубни — 10 клас
I
— економіка
III — математика
Гришечкін Марко Сергійович
Полтавська обласна спецшкола-інтернат ІІ–ІІІ ст. з поглибленим вивченням
при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка — 10 клас
I
— інформатика
III — фізика
Марченко Михайло Олександрович
м. Полтава — 8 клас
I
— біологія
III — історія
Лизенко Дарина Андріївна
м. Полтава — 8 клас
I
— правознавство
III — українська мова та література
Коваленко Денис Володимирович
м. Полтава — 10 клас
I
— інформаційні технології
III — інформатика
Бондаренко Богдан Юрійович
м. Полтава — 9 клас
II
— німецька мова
II — англійська мова
Михнюк Ольга Іванівна
Гадяцька спеціалізована школа-інтернат І–ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна
Полтавської обласної ради — 8 клас
II
— українська мова та література
II — географія
Крахмілець Богдан Русланович
Великобагачанський район — 9 клас
II
— фізика
II — математика
Яровий Денис Олексійович
м. Полтава — 8 клас
II
— математика
II — інформатика
Визір Ярослава Миколаївна
Полтавський район — 10 клас
II
— фізика
II — математика
Корнієнко Владислава Русланівна
Шишацький район — 10 клас
II
— екологія
II — трудове навчання
Іваниця Микита Олександрович
м. Полтава — 11 клас
II
— історія
II — хімія
Валявська Марина Вікторівна
Кобеляцький район — 10 клас
II
— історія
II — правознавство
Тютюнник Петро Богданович
м. Полтава — 11 клас
II
— фізика
II — інформатика
Шевченко Анастасія Романівна
Полтавська обласна спецшкола-інтернат ІІ–ІІІ ст. з поглибленим вивченням
при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка — 9 клас
II
— російська мова та література
II — англійська мова
Шалашна Діана Дмитрівна
м. Полтава — 9 клас
II
— російська мова та література
II — англійська мова
Лапшова Маргарита Денисівна
м. Кременчук — 9 клас
II
— біологія
II — хімія
Олійник Максим Анатолійович
Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей ім. А. С.
Макаренка Полтавської облради — 9 клас
II
— інформаційні технології
II — хімія
Селезько Владислава Юріївна
м. Полтава — 10 клас
II
— історія
II — правознавство
Колодєєв Іван Олександрович
м. Полтава — 10 клас
II
— географія
II — хімія
Федоровський Олександр Сергійович
м. Лубни — 8 клас
II
— інформаційні технології
III — математика
Гусєва Анна Олексіївна
м. Горішні плавні — 10 клас
II
— математика
III — хімія
Стецук Андрій Євгенійович
м. Полтава — 10 клас
II
— математика
III — фізика
Лещенко Дар’я Олексіївна
м. Горішні плавні — 9 клас
II
— англійська мова
III — українська мова та література
Стеценко Анна Вадимівна
м. Лубни — 10 клас
II
— економіка
III — інформаційні технології
Гавриленко Вікторія Олександрівна
м. Полтава — 10 клас
II
— географія
III — англійська мова
Гавриш Ксенія Володимирівна
м. Горішні плавні — 11 клас
II
— англійська мова
III — історія
Чухліч Вікторія Олександрівна
м. Горішні плавні — 8 клас
II
— українська мова та література
III — математика
Заєць Вадим Юрійович
Полтавський район — 8 клас
II
— географія
III — українська мова та література
Неживий Богдан Володимирович
Гребінківський район — 11 клас
II
— біологія
III — хімія
Щербаков Антон Павлович
Зіньківський район — 11 клас
II
— астрономія
III — географія
Задорожна Марина Іванівна
Решетилівський район — 10 клас
II
— математика
III — біологія
Стрельнікова Анастасія Костянтинівна
Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ–ІІІ ступенів з
поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому
педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка — 11 клас
II
— економіка
III — географія
Орап Андрій Максимович
Полтавська обласна спецшкола-інтернат ІІ–ІІІ ст. з поглибленим вивченням
при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка — 9 клас
II
— інформатика
III — математика
Уйманова Василина Олександрівна
м. Кременчук — 10 клас
II
— англійська мова
III — німецька мова
Арасланова Валерія Миколаївна
м. Кременчук — 10 клас
II
— правознавство
III — історія
Лученко Ярослав Валентинович
м. Кременчук — 9 клас
II
— математика
III — інформаційні технології
Шенгер Мирослава Іванівна
Карлівський район — 9 клас
II
— українська мова та література
III — математика
Баган Павло Сергійович
Карлівський район — 10 клас
II
— правознавство
III — історія
Ткаченко Аліна Сергіївна
Глобинський район — 9 клас
II
— історія
III — правознавство
Інкол Антон Геннадійович
м. Полтава — 11 клас
II
— хімія
III — інформатика
Колєчкіна Єлизавета Вікторівна
м. Полтава — 11 клас
II
— географія
III — математика
Степанович Михайло Михайлович
Гадяцька спеціалізована школа-інтернат І–ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна
Полтавської обласної ради — 11 клас
II
— географія
III — економіка
Галушко Наталія Сергіївна
Кобеляцький район — 11 клас
II
— англійська мова
III — правознавство
Ступа Оксана Василівна
Решетилівський район — 9 клас
II
— історія
III — українська мова та література
Новосьолова Тетяна Сергіївна
Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей ім. А. С.
Макаренка Полтавської облради — 10 клас
II
— біологія
III — російська мова та література
Норка Олексій Володимирович
Полтавський район — 8 клас
II
— математика
III — фізика
Литвиненко Дарія Борисівна
м. Лубни — 11 клас
II
— російська мова та література
III — українська мова та література
Батогов Владислав Геннадійович
м. Кременчук — 11 клас
II
— фізика
III — математика
Авер'янов Владислав Русланович
Великобагачанський район — 9 клас
II
— історія
III — географія
Коломієць Євгенія Валеріївна
м. Полтава — 10 клас
II
— англійська мова
III — українська мова та література
Шкурпела Олег Сергійович
Диканський район — 10 клас
II
— фізика
III — математика
Хоменко Марина Віталіївна
м. Миргород — 9 клас
II
— історія
III — географія
Свічкар Ярослав Олексійович
Хорольський район — 11 клас
II
— біологія
III — історія
Васьковська Ангеліна Андріївна
м. Миргород — 11 клас
II
— англійська мова
III — українська мова та література
Шпортун Євгеній Віталійович
м. Полтава — 8 клас
II
— фізика
III — інформатика
Почапський Владислав Євгенович
м. Полтава — 10 клас
II
— екологія
III — біологія
Горобець Поліна Олегівна
Диканський район — 11 клас
II
— історія
III — правознавство
Мамай Сергій Олександрович
м. Полтава — 10 клас
II
— українська мова та література
III — англійська мова
Соляник Ірина Олександрівна
м. Горішні плавні — 11 клас
II
— географія
III — математика
Дорота Владислав Сергійович
м. Горішні плавні — 8 клас
II
— географія
III — англійська мова
Кравцова Ірина Сергіївна
Новосанжарський район — 9 клас
II
— правознавство
III — історія
Кійко Лілія Валентинівна
Пирятинський район — 8 клас
II
— математика
III — фізика
Мельник Варвара Володимирівна
м. Миргород — 8 клас
II
— історія
III — математика
Халімон Олександра Геннадіївна
м. Полтава — 10 клас
II
— англійська мова
III — німецька мова
Продан Андрій Григорович
Пирятинський район — 10 клас
II
— біологія
III — хімія
Петренко Вадим Романович
Котелевський район — 11 клас
III
— математика
III — інформаційні технології
Бушурова Олена Станіславівна
м. Полтава — 8 клас
III
— біологія
III — хімія
Овчаренко Олесь Олегович
м. Кременчук — 9 клас
III
— математика
III — інформатика
Коршун Руслан Сергійович
Диканський район — 11 клас
III
— екологія
III — біологія
Титаренко Максим Володимирович
м. Гадяч — 10 клас
III
— історія
III — географія
Штанько Юрій Анатолійович
Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей ім. А. С.
Макаренка Полтавської облради — 10 клас
III
— історія
III — географія
Шляхова Анастасія Михайлівна
м. Кременчук — 10 клас
III
— українська мова та література
III — географія
Соляник Юрій Володимирович
Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей Полтавської
облради — 10 клас
III
— біологія
III — географія
Волик Євгеній Олександрович
Лубенський район — 9 клас
III
— історія
III — правознавство
Соколова Ірина Вадимівна
м. Кременчук — 11 клас
III
— російська мова та література
III — українська мова та література
Богдан Дарина Віталіївна
Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей Полтавської
облради — 11 клас
III
— історія
III — географія
Земцова Валерія Олександрівна
Зіньківський район — 10 клас
III
— українська мова та література
III — математика
Оксьом Наталія Сергіївна
Зіньківський район — 11 клас
III
— екологія
III — біологія
Золотар Вікторія Володимирівна
Лохвицький район — 11 клас
III
— українська мова та література
III — англійська мова
Новохатько Анастасія Віталіївна
Семенівський район — 11 клас
III
— російська мова та література
III — англійська мова
Юзупкіна Євгенія Едуардівна
Гребінківський район — 9 клас
III
— російська мова та література
III — правознавство
Скрипник Регіна Вікторівна
Диканський район — 11 клас
III
— російська мова та література
III — українська мова та література
Тютюнник Олександр Сергійович
Полтавський район — 11 клас
III
— інформаційні технології
III — інформатика
Козуб Юлія Станіславівна
Гадяцька спеціалізована школа-інтернат І–ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна
Полтавської обласної ради — 9 клас
III
— українська мова та література
III — географія
Калістова Олена Андріївна
Полтавська обласна спецшкола-інтернат ІІ–ІІІ ст. з поглибленим вивченням
при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка — 10 клас
III
— історія
III — українська мова та література
Осташко Данііл Олександрович
Полтавська обласна спецшкола-інтернат ІІ–ІІІ ст. з поглибленим вивченням
при Кременчуцькому педколеджі ім. А.С. Макаренка — 9 клас
III
— фізика
III — інформатика
Влох Сергій Володимирович
Зіньківський район — 9 клас
III
— інформаційні технології
III — хімія
Зикова Софія Ігорівна
Полтавський район — 8 клас
III
— історія
III — біологія
Королюк Олеся Олегівна
м. Полтава — 11 клас
III
— українська мова та література
III — англійська мова
Масенко Ярослав Володимирович
Хорольський район — 8 клас
III
— математика
III — географія
Канівець Марина Володимирівна
м. Горішні плавні — 10 клас
III
— біологія
III — географія
Зеленець Олена Анатоліївна
Семенівський район — 8 клас
III
— історія
III — українська мова та література
Кириченко Владислав Михайлович
Лохвицький район — 11 клас
III
— біологія
III — трудове навчання
Обмок Софія-Валентина Вадимівна
м. Лубни — 11 клас
III
— фізика
III — математика
Жуль Олена Андріївна
м. Лубни — 8 клас
III
— історія
III — біологія
Гак Артем Олегович
Новосанжарський район — 10 клас
III
— англійська мова
III — математика
Сівкова Крістіна Дмитрівна
м. Лубни — 10 клас
III
— українська мова та література
III — географія

Крім того, проаналізувавши усі отримані дані, ми склали рейтинг районів та міст обласного значення Полтавщини за результатами обласних олімпіад. Місце у рейтингу визначалося за олімпійським принципом. Найвище у таблиці стоїть місто чи район, учні якої здобули найбільше дипломів I ступеню. Нижче розміщені школи із найбільшою кількістю дипломів II ступеню, ще нижче — III ступеню. Чим менше таких дипломів мають учні міста чи району, тим нижче воно чи він стоїть у рейтингу.

Місце
Місто/Район
Кількість
дипломів

I
II
III
1
м.
Полтава
40
107
115
2
м.
Кременчук
13
42
61
3
м.
Лубни
6
30
54
4
Полтавський
район
3
11
17
5
м.
Горішні плавні
2
30
35
6
Великобагачанський
район
2
7
3
7
м.
Миргород
2
5
16
8
Шишацький
район
2
4
9
9
Оржицький
район
2
4
5
10
Семенівський
район
2
3
20
11
Миргородський
район
2
3
6
12
Лубенський
район
2
1
13
13
Хорольський
район
1
6
10
14
Кобеляцький
район
1
6
9
15
м.
Гадяч
1
5
15
16
Новосанжарський
район
1
3
17
17
Машівський
район
1
2
4
18
Лохвицький
район
0
7
21
19
Пирятинський
район
0
7
7
20
Зіньківський
район
0
5
21
21
Решетилівський
район
0
5
13
22
Диканський
район
0
4
17
23
Карлівський
район
0
4
10
24
Глобинський
район
0
3
9
25
Гребінківський
район
0
2
11
26
Котелевський
район
0
1
9
27
Гадяцький
район
0
1
5
28
Козельщинський
район
0
1
3
29
Чорнухінський
район
0
1
2
30
Кременчуцький
район
0
0
12
31
Чутівський
район
0
0
4

Як бачимо, перше місце, із великим відривом посіла Полтава, за нею — Кременчук та Лубни. Також окремо варто відзначити чотири навчальні заклади, які ми не віднесли до районів чи міст, адже вони підпорядковуються безпосередньо області. Тим не менш, вони показують досить серйозні результати.

Місце
Місто/Район
Кількість
дипломів

I
II
III
1
Полтавська
обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ–ІІІ ступенів з поглибленим вивченням
окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені
А.С. Макаренка
12
27
32
2
Полтавська
обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А. С. Макаренка
Полтавської обласної ради
2
4
9
3
Гадяцька
спеціалізована школа-інтернат І–ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської
обласної ради
1
3
12
4
Шишацька
обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей Полтавської обласної ради
1
1
7

Так, одна кременчуцька спецшкола-інтернат самотужки показала результат, близький до загального результату Кременчука. Учні ж Полтавської гімназії-інтернату для обдарованих дітей показали точно такий же рівень, як і увесь Шишацький район.

Нагадаємо, схожий рейтинг навчальних закладів Полтави за результатами міських олімпіад ми публікували у лютому. Тоді найкращі результати показали 1-й ліцей та гімназії №№ 33, 17 та 6.

..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Проектирование домов и коттеджей
Возведение любого дома и коттеджа должна в любом случае начинаться с качественного проекта. Наша компания готова предложить вам проектирование и последующее возведение домов под ключ, узнать подробности вы сможете на сайте нашей компании, перейдя по ссылке https://luxdoma.ru/. Те проекты, посмотреть которые вы сможете на нашем сайте отличаются огромным диапазоном стилей и цен, благодаря чему появляется гарантия удовлетворить любые вкусы и потребности клиентов. В нашей компании работают настоящие профессионалы своего дела, которые готовы воплоти...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7